KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294335

nr 1329 4335

Birger Hansson-Böe

(1900-1986), Sverige

Oljemålning, Skärgårdsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 45x55cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 25 maj 2020
kl 19:58:17

Birger Hansson-Böe

Läs mer om Birger Hansson-Böe